środa, 27 stycznia 2010

Zostań blogerem roku!

Nie martwmy się, że nikt na nas nie głosuje, gdyż ludzie nie mają pieniędzy na głupoty. Jeśli chcesz być kimś musisz sam o to zadbać.
Do zadbania o siebie (czyt. zostaniem blogerem roku) potrzebne jest:
-rower,
-zdrowie,
-trochę wolnego czasu.
Wsiadamy na rower, następnie udajemy się niezwołcznie w kierunku najbliższego salonu Play. Pobieramy darmowy starter dla siebie , dziewczyny i dla kogo nam jeszcze dadzą.
Po czym udajemy się do kolejnego salonu Play, gdzie pobieramy darmowy starter dla siebie, dziewczyny i dla kogo nam jeszcze dadzą. Czynność tę powtarzamy aż do uzyskania minimum 300 starterów. W drodzę do domu zakupujemy wenę w puszcze (może być w butelce) w ilości szt. minimum 4. Telefon podłączamy do ładowarki lub ładowaczki ( zależy od firmy) aby w trakcie walki o tytuł nie zabrakło prądu. Wysyłamy z każdego startera po 2 smsy , co daje nam ilość szt. 600. Nikt takiego wyniku jeszcze nie osiągnął.
Życzymy powodzenia!

6 komentarzy:

 1. Wszystko fajnie, ale nie mam takich spodenek :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zrobić spodenki opiszemy w innym poście. Nie możemy wszystkiego za Was robić. Postarajcie się trochę, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Inny sposób, bardziej dramatyczny to pisać o tym jak maż bije, zona się łajdaczy albo o chorym dziecku... Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko, ale wtedy powinna być oddzielna kategoria: Kto ma bardziej przerąbane;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykre ale prawdziwe, chociaż teraz takie rzeczy już spowszedniały i chyba szybciej by zadziałało jak ktoś by się kupą wysmarował i poszedł na koncert Dody. No ale faktycznie to też wymagałoby nowej kategorii: Dla debili.

  OdpowiedzUsuń
 5. W swej naiwności również myślałem, że jakieś szanowne gremium istnieje i obiektywizując subiektywnie zarządzi i ogłosi kto się zacnym prorokom podoba a kto nie. No bo poco w oceniających Makłowicz spogląda na blogi z kuchnią na zapleczu jak to tylko jego facjata na zdjęciu a esemesy decydują? Bzdura na kółkach, którą się nie przejmujemy i dalej robimy swoje. pzodrawiam polaków bo dobrze prawią

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki drogi Bareyo, tak trzymać i do przodu !!! NASI GÓRĄ !!!

  OdpowiedzUsuń