niedziela, 17 stycznia 2010

Jak zrobić szmatkie.
Dzisiaj zaprezentujemy genialny ale bardzo prosty sposób jak zrobić szmatkę. Do wykonania szmatki potrzebana jest nam koszulka i nożyczki. Tniemy koszulkę tak jak widać na zdjęciu, te paski są zbędne więc je wyrzucamy a reszta jest wspaniałą i nietuzinkową szmatką, której wszyscy będą Wam zazdroscić. Bardzo dobrze wyciera bród z podłogi chociaż jak wdepniecie w taką brązową kiełbaskę co smierdzi to już gorzej, ale na sniegu ładnie je widać. Życzę powodzenia, zabawa gwarantowana.

4 komentarze:

 1. bardzo dziękuje za przepis na szmatkę. Od jakiegoś czau posiadam w domu zwierzę z którego wylatywują śmierdzącebrunatne kiełbasy. Próbowałem. Są niejadalne. Wasza szmatka pomogła mi w moim problemie. Pogodziłem się z żoną, żyjemy pełnią życia.
  dziękuję wam z całego serca, choć wczoraj miałem zawał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka szmatka jest bardzo przydatna w gospodarstwie. Swoją szmatkę wykonaną według Waszego pomysłu niekonwencjonalnie zawiesiłem w oknie i powstała dzięki temu zasłonka ze szmatki pierwsza klasa. Już mi Garłuszko Barbara w miskę zaglądać nie będzie, z czegom rad, ponieważ wyżerała skwarki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paseczków nie wyrzucajcie! Będą robić za Łańcuch na choinkę w przyszłym roku. A jak dokupimy w ciągu roku jeszcze kilka kolorów tego na szmatkę, to i choinka będzie weselsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Paseczków nie wyrzucamy! Dorota robi z nich różne fajne rzeczy np. sukienkie co opisaliśmy i ofotografiliśmy w blogu naszym.

  OdpowiedzUsuń